Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/rosa/header.php on line 1
Catering konferencyjny Gdańsk | Banglob
OFERTA BIZNESOWA – kolumna 1 – LUNCH

OFERTA BIZNESOWA

Lunch Zapraszamy do skorzystania z naszych usług organizacji spotkań grupowych/korporacyjnych. Oferujemy atrakcyjne przestrzenie i wykwintną kuchnię, zaangażowaną obsługę oraz atrakcyjne scenariusze spotkań.

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na wcześniej umówionym spotkaniu. Odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, wskażemy dostępne terminy oraz przedstawimy ofertę cenową.

oferta – kolumna 2 – KOKTAJL

PRZYJĘCIA KOKTAJLOWE

Przyjęcie koktajlowe Zapraszamy do wysyłania nam zapytań ofertowych. Z przyjemnością zadbamy o wyborny poczęstunek, który uświetni każde ważne wydarzenie.

oferta – kolumna 3 – BANKIET

BANKIETY

Bankiety Dołożymy wszelkich starań by Państwa bankiet był niezwykłym doświadczeniem estetycznym i kulinarnym, a Państwa goście wyszli z niego usatysfakcjonowani i w dobrych nastrojach. Profesjonalna, kompleksowa obsługa i bogate menu przygotowane wyłącznie w oparciu o własne niepowtarzalne receptury to gwarancja wysokiego standardu.

Zapraszamy do wysyłania nam zapytań ofertowych.

oferta – kolumna 4 – PRZERWA KAWOWA

PRZERWA KAWOWA

Przerwy kawowe, to smakowity przerywnik w trakcie konferencji, szkoleń czy seminariów. Polecamy aromatyczną kawę i herbatę, domowe ciasta własnego wypieku i francuskie croissanty. Proponujemy też słone przekąski – kanapki bankietowe czy tartinki

Zapraszamy do wysyłania nam zapytań. Przygotujemy dla Państwa indywidualne menu dopasowane do potrzeb oraz do przeznaczonego na ten cel budżetu.