Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/rosa/header.php on line 1
Catering Sopot, Gdynia, Gdańsk - Oferta indywidualna | Banglob
OFERTA INDYWIDUALNA

PRZYJĘCIA WESELNE

Przyjęcie weselne

Będziemy zaszczyceni mogąc zorganizować dla Państwa przyjęcie weselne. Dysponujemy przestrzenną Salą Bankietową RIWIERA z widokiem na morze, która mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Marynarki Wojennej.

Każdą Młodą Parę traktujemy indywidualnie zapewniając pełne wsparcie specjalisty ds. organizacji przyjęć weselnych. Oferujemy także pomoc naszych sprawdzonych partnerów przy organizacji wszelkich szczegółów związanych z przyjęciem (florystka, wizażystka, fotograf/kamerzysta, oprawa muzyczna, animatorka, profesjonalna opiekunka dla dzieci). Jeśli szukają Państwo eleganckiej i nowoczesnej sali na terenie Gdyni to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przyjęcia weselne organizujemy również w każdym wskazanym przez Państwa miejscu.

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na wcześniej umówionym spotkaniu. Odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, wskażemy dostępne terminy oraz przedstawimy ofertę cenową.

OFERTA INDYWIDUALNA – KOMUNIA CHRZCINY

KOMUNIA - CHRZCINY

Komunia-Chrzciny

Pierwsza Komunia Święta, Chrzciny to jedne z najważniejszych dni w życiu dziecka. W Sali Bankietowej RIWIERA w Gdyni organizujemy duże oraz kameralne przyjęcia. Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości usługi. Z przyjemnością pomożemy w zaplanowaniu uroczystości. Wspólnie ustalimy menu, od przystawek po dania główne, desery czy torty. Kartę dań dostosujemy do Państwa potrzeb i sugestii. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską. Usługę cateringową możemy także zrealizować w wybranej przez Państwa lokalizacji w domu czy ogrodzie.

OFERTA INDYWIDUALNA – INNE PRZYJĘCIA

INNE PRZYJĘCIA

Imprezy rodzinne

Wykreujemy dla Państwa wymarzoną uroczystość, która zapadnie w pamięci Państwa Gości na długo. Przyjęcia zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Stypy

W ciężkich chwilach, takich, jak utrata kogoś bliskiego, pomożemy zorganizować stypę dla Twoich najbliższych. Nasz profesjonalny personel pomoże Ci w doborze odpowiedniego menu.